Инструкция по применению Пеловит-Р в гинекологии

Инструкция по применению Пеловит-Р в гинекологии

ИНСТРУКЦИЯ ПО ПРИМЕНЕНИЮ ПЕЛОВИТ-Р В ГИНЕКОЛОГИИ

Торгівельна назва препарату

Пеловіт-Р 

Форма випуску

Препарат  у флаконі полімерному, забезпеченим захисним ковпачком з полімеру. По одному флакону з інструкцією до застосування в картонній коробці. Препарат для зовнішнього застосування.

Склад

Повністю натуральний препарат. Містить у своєму складі унікальний складний органомінеральний комплекс біологічно активних речовин, отриманих з мінералів лікувальних грязей Куяльницького лиману, а так само макро та - мікроелементи в природному співвідношенні.

Вміст макро –та мікроелементів (мкг/г сухої речовини):

Al - 0,78 мкг / г; B - 29,7 мкг / г; Ba - 0,99 мкг / г; Be - 0,009 мкг / г; Br - 224000 мкг / г; Ca - 5998 мкг / г; Co -0,005 мкг / г; Cr - 3,79 мкг / г; Cu - 0,51 мкг / г; Fe - 23,67 мкг / г; I - 3320 мкг / г; K - 3697 мкг / г; Li - 3,988 мкг / г; Mg - 34250 мкг / г; Mn - 2,09 мкг / г; Na - 264700 мкг / г; Ni - 2,2 мкг / г; P - 21,3 мкг / г; S - 9,47 мкг / г; Si - 7,47 мкг / г; Sr - 277,6 мкг / г; Ti - 0,08 мкг / г; Zn - 0,55 мкг / г.

Опис

Прозорий, безбарвний, злегка опалесцентний розчин без запаху.

Фармакотерапевтична група

Пеловіт-Р має потужну протизапальну, розсмоктуючу, десенсибілізуючу, биостимулюючу, знеболюючу, дренувальну, бактерицидну дію. Пеловіт-Р - імуномоделюючий препарат, що активує процеси клітинного та гуморального імунітету. Стимулює регенерацію тканин, нормалізує репаративні процеси та регулює специфічні реакції організму щодо бактеріальної, вірусної та грибкової інфекції. Сприяє швидкому загоєнню ерозивних уражень слизових оболонок без утворення рубців, прискорює процес епітелізації, усунення катаральних явищ, спаєчних змін на серозної оболонці з відновленням прохідності фаллопієвих труб.

Механізм дії

Препарат Пеловіт-Р володіє двох стадійним механізмом дії. Перша стадія – має протизапальну дію, в основі якої лежить активація метаболічних та енергетичних процесів, що призводить до зменшення та повної ліквідації запального набряку у вогнищі ушкодження, відновлення кровообігу та відновлення подачі кисню. Друга стадія – має біостимулюючу дію, в основі якої лежить відновлення первісної структури пошкодженої тканини або органу.
Ці стадії динамічні, безперервно переходять одна в іншу або протікають одночасно, що призводить до відновлення цілісності органу та його нормального функціонування.

Показання до застосування

Використовується у вигляді зрошень, спринцювань, мікроклізм, фізіотерапевтичних процедур, примочок, ванночок, а також біостимулюючих добавок до ванн.

Показання до застосування

Спосіб застосування та дози

Показання Застосування «Пеловіт-Р»
Захворювання вульви.Полоскання або промивання теплим (+37-39 ° С) розчином «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:3, 4 рази на день. Курс 3-5 днів до повного зникнення запальних явищ.
Запалення піхви, шийки матки.
Хронічний сальпінгіт та сальпінгоофорит.
Хронічний пара-і периметрит.
Ендоцервіцит.
Хронічний метрит і ендометрит.
Вагінальний кандидоз.
1 спосіб:
Тампонада теплим (+37-39 ° С) розчином «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:3.
2 спосіб:
Спринцювання або зрошення теплим (+37-39 ° С) розчином «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:3.
Порушення менструальної функції. Ванни (+30-40 ° С) вдень або перед сном, 20-30 хв. Додавання у ванну 0,5-1,0 л. «Пеловіта-Р».
Запальні захворювання вульви та піхви у дітей від 6 до 14 років. 1 спосіб:
Зрошення теплим (+37-39 ° С) розчином «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:5 за допомогою катетера.
2 спосіб:
Ванни (+30-40 ° С) вдень або перед сном, 20-30 хв. Додавання у ванну 0,5-1,0 л. «Пеловіта-Р».
Тріщини прямої кишки. Примочки на тріщину, теплим (+37-39 ° С) розчином «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:3.
Хронічні аднексити, гіпофункції яєчників, безпліддя. 1 спосіб:
Зрошення теплим (+37-39 ° С) розчином «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:3. Курс 12-15 процедур.
2 спосіб:
Електрофорез з обох полюсів: розчин наноситься на лікарські прокладки з фільтрованого паперу, розмір яких відповідає гідрофільним прокладкам електродів. Щодня. Після кожної процедури - відпочинок 40 хв. У період менструацій процедури продовжують. Курс 12-15 процедур.
Хронічні запальні захворювання придатків матки. 1 спосіб:
Електрофорез з внутрішньовагінальним введенням теплого (+37-39 ° С) розчина «Пеловіта-Р» з кип'яченою водою в розведенні 1:3, у кількості 120-140 мл шприцом Жане. Електроди накладають на крижову та надлобкову зони, щільність струму 0,05-0,08 мА / см. тривалість процедури 15-20 хв. Курс 12-15 процедур.
2 спосіб:
Поєднання електрофорезу з вагінальним вібраційним масажем при частоті 65-68 Гц. протягом 10-15 хвилин. Курс 12-15 процедур.

Лікування порушень жіночої статевої сфери, рекомендується поєднувати з прийомом загальнозміцнюючих біостимулюючих ванн. Додати 0,5-1,0 л. «Пеловіта-Р» до ванни (на 140-160 л теплої води +37-39 °С). «Пеловіт-Р» проникає в організм через потові залози. Курс 12-15 процедур.

Особливі вказівки

Для світловолосих та світлошкірих жінок (у яких підвищена чутливість до високих концентрацій солей) рекомендується починати лікування в розведенні 1:5, поступово зменшуючи розведення.

Використання в педіатрії

Дітям у віці від 2 до 6 років можливе використання препарату Пеловіт-Р у вигляді зрошень та ванночок в розведенні 1:8 з теплою (+37-39 ° С) кип'яченою водою. Препарат не містить консервантів та штучних барвників.

Застосування при вагітності та лактації

Можливе застосування препарату Пеловіта-Р при вагітності та в період лактації.

Протипоказання

Міома матки, злоякісні новоутворення та стани після операцій з приводу злоякісних пухлин статевої сфери, захворювання жіночої статевої сфери туберкульозної етіології, генітальний ендометріоз.

Побічні дії

Побічних дій препарату не виявлено.

Передозування

Випадки передозування не відмічені.

Взаємодія з іншими лікарськими засобам

Взаємодії з іншими лікарськими препаратами не відмічено. Допускається застосування з іншими лікарськими засобами при проведенні комплексної терапії.

Термін придатності

12 місяців. Допускається наявність невеликої кількості нерозчинного осаду, який є хімічно інертним і не впливає на властивості препарату.

Умови зберігання

Препарат рекомендується зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 4 °до 25 °С. Вміст розкритого флакона можна використовувати протягом усього терміну придатності.

Умови відпустки з аптек

Без рецепту. Не є лікарським засобом

06.12.2018