1345.png

Компанія «АКСІМЕД» веде свою історію з початку 90-х років минулого століття. Саме тоді зародилася ідея використовувати цілющі властивості вітчизняних курортів. І полягала вона в наближенні курортного лікування до домашніх умов або, іншими словами - в забезпеченні всього населення країни Позакурортне грязелікуванням.

1567.png
img-o-nas2.jpg

img-o-nas3.jpg

img-o-nas1.jpg

Дослідження
Виробництво
Реалізація

Одеська регіональна академія наук Оран, одна з найстаріших організацій України, що займається біологією і медициною. Її ранніми розробками в області біотехнологій, зокрема, дитячого харчування, ми користуємося щодня, їх назви вже давно стали загальними. Після аварії на Чорнобильській АЕС академія отримала держзамовлення на створення нового препарату з сильним лікувальним і відновлювальних дією.

Як авторитетного сировини доктора біологічних наук вибрали грязь Куяльницького лиману. Перші патенти на головні досягнення академії були отримані в 1997 році - на препарат Пеловіт-Р і в 2003 - на Соллеран. Клінічні дослідження підтвердили ефективність і безпеку їх застосування в стаціонарних і домашніх умовах. На практиці цю ідею реалізувала лабораторія сучасної фармацевтики АКСІМЕД.

Щоб готовий продукт міг відповідати всім стандартам якості, на виробництво були залучені найбільш прогресивні фахівці зі знанням і досвідом роботи за новими технологіями. Була розширена лінійка і, відповідно, область застосування мінеральних екстрактів, з'явилися: Пеловіт-Р ЛОР, назальний спрей Доктор Лоріс + і його гіпертонічна формула, Пеловіт-Р стоматологія, в 2015 році - Пеловіт-Р гель для суглобів з 50% діючої речовини.