Про нас

ТОВ Аксімед є розробником назви Pelovit-R, якою маркує свою продукцію; та є розробником екстракту Pelovit-R, який входить до складу цієї продукціі.

Дослідження

Одеська регіональна академія наук (ОРАН) — одна з найстаріших організацій України, що займається біологією і медициною. Її ранніми розробками в області біотехнологій, зокрема, дитячого харчування, ми користуємося щодня, їх назви вже давно стали загальними. Після аварії на Чорнобильській АЕС академія отримала держзамовлення на створення нового препарату з сильним лікувальним і відновлювальним ефектом.

Виробництво

Як авторитетну сировину, доктора біологічних наук, вибрали грязь Куяльницького лиману. Перші патенти на головні досягнення академії були отримані в 1997 році – на препарат Пеловіт-Р і у 2003 – на Соллеран. Клінічні дослідження підтвердили ефективність і безпеку їх застосування в стаціонарних і домашніх умовах. На практиці цю ідею реалізувала лабораторія сучасної фармацевтики АКСІМЕД.

Реалізація

Щоб готовий продукт міг відповідати всім стандартам якості, на виробництво були залучені найбільш прогресивні фахівці зі знанням і досвідом роботи за новими технологіями. Була розширена лінійка і, відповідно, область застосування мінеральних екстрактів, з’явилися: Пеловіт-Р ЛОР, назальний спрей Доктор Лоріс + і його гіпертонічна формула, Пеловіт-Р стоматологія, у 2015 році – Пеловіт-Р гель для суглобів з 50% дієвої речовини.