Інструкція до застосування препарату Доктор Лорис+

Торгівельна назва препарату

Доктор Лоріс +

Форма випуску

Спрей назальний. Препарат для зовнішнього застосування. Об’єм 30мл. (200 доз) у полімерному флаконі, забезпеченим розпилюючим ковпачком. По одному флакону з інструкцією до застосування в картонній коробці.

Склад

Повністю натуральний препарат. Ізотонічний розчин екстракту з лікувальних грязей Куяльницького лиману з очищеною йодованою водою. Щільність 1,0065 ± 0,0005 кг/м3. Містить в своєму складі унікальний складний органомінеральний комплекс біологічно активних речовин, екстрагованих з лікувальних грязей Куяльницького лиману, а також макро -та мікроелементи в природному співвідношенні.

Вміст макро –та мікроелементів (мкг/г сухої речовини):

Al – 0,78 мкг/г; B – 29,7 мкг/г; Ba – 0,99 мкг/г; Ве – 0,009 мкг/г; Br – 224000 мкг/г; Ca – 5998 мкг/г; Co -0,005 мкг/г; Cr – 3,79 мкг/г; Cu – 0,51 мкг/г; Fe – 23,67 мкг/г; I – 3320 мкг/г; K – 3697 мкг/г; Li – 3,988 мкг/г; Mg – 34250 мкг/г; Mn – 2,09 мкг/г; Na – 264700 мкг/г; Ni – 2,2 мкг/г; P – 21,3 мкг/г; S – 9,47 мкг/г; Si – 7,47 мкг/г; Sr – 277,6 мкг/г; Ti – 0,08 мкг/г; Zn – 0,55 мкг/г.

Опис

Прозорий, безбарвний, злегка опалесцентний розчин без запаху.

Фармакотерапевтична група

Засіб для гігієни та профілактики захворювань носа.

Фармакологічні властивості

Нормалізує та підтримує в нормальному фізіологічному стані слизову оболонку носа. Розріджує слиз та його усохлі фрагменти, полегшує їх видалення з носових ходів. Екстраговані з лікувальних грязей Куяльницького родовища низькомолекулярні поліфункціональні органомінеральні поєднання гумінових кислот, а також унікальний набір мікро – та макроелементів, що входять до складу препарату покращують стан миготливого епітелію, надають протизапальну, розсмоктуючу, протинабрякну, десенсибілізуючу, біостимулюючу дію. Препарат підвищує опірність слизової оболонки носа до патогенних мікроорганізмів, стимулює місцевий клітинний, гуморальний імунітет та відновні процеси при поразках слизової оболонки носа. Руйнує стійкі вірусно- бактерійні асоціації при хронічному тонзиліті та інших ЛОР – захворюваннях у дорослих та дітей.

Показання до застосування

 • Підвищення місцевого імунітету слизової оболонки носа (особливо під час сезонних спалахів Грипу);
 • Профілактика захворювань носа та носоглотки: нежиті, простуди та ГРВІ, сезонної алергії та сухості слизової оболонки носа;
 • Профілактика післяопераційних інфекційних ускладнень;
 • Щоденна гігієна порожнини носа;
 • Санація верхніх дихальних шляхів у вагітних в період передпологової підготовки, а також в період лактації ;
 • Гострі та хронічні запальні захворювання носа та носоглотки;
 • Інфекції при поразках слизової оболонки носоглотки;
 • Алергічний та вазомоторний риніти;
 • Аденоїди;
 • Гайморит;
 • Простудні захворювання (Грип, ГРВІ).

Регулярне зрошування слизової оболонки носа сприяє зниженню сприйнятливості до алергенів, підсилює місцевий імунітет, підвищуючи опірність бактерійно – вірусним інфекціям, сприяє підтримці гігієни порожнини носа та носоглотки, забезпечує її активне очищення від алергенів, хвороботворних мікроорганізмів, пилу, слизу та її усохлих фрагментів.

Спосіб застосування та дози Інтраназально (у носові ходи).

З профілактичною метою
Курсом 2 тиждня.
З лікувальною метою
Курсом 1 тиждень.
Дітям з 1-3 років по 1-2 уприскування у кожен носовий хід не менш 2 разів на день (вранці та ввечері). Дітям з 1-3 років по 2 уприскування у кожен носовий хід не менш 4 разів на день.
Дітям дорослішим 3-х років та дорослим по 2-3 уприскування у кожен носовий хід не менш 2-3 разів на день. Дітям дорослішим 3-х років та дорослим по 2-3 уприскування у кожен носовий хід не менш 6-8 разів на день.

Вагітним, під час передпологової підготовки та годуючим матерям з метою підвищення імунітету та профілактики бактерійно-вірусних інфекцій, по 1-2 уприскування 3 рази на день.

Особливі вказівки

Не застосовувати спрей назальний дітям молодше за 1 рік через наявність небезпеки інфікування середнього вуха. Дітям до 3-х років уприскувати препарат в носові ходи з обережністю, з мінімальним натисненням на розпилюючу голівку дозуючого пристрою.

Застосування при вагітності та лактації

Препарат ефективний та безпечний при профілактиці та лікуванні захворювань носа та носоглотки у вагітних жінок та годуючих матерів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентам препарату. Дитячий вік до 1 року.

Побічні дії

Побічних дій препарату не виявлено.

Передозування

Випадки передозування не відмічено. Взаємодії з іншими лікарськими препаратами не виявлено. Допускається вживання з іншими лікарськими засобами при проведенні комплексної терапії.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище кімнатної.

Умови відпустки з аптек

Без рецепту. Не є лікарським засобом