Інструкція до застосування препарату Podology Oil Pelovit-R

Podology Oil Pelovit-R

Олія для ніг Пеловіт-Р Подолог – косметика з мінералами лікувальних грязей

Підвищені навантаження, товстий роговий шар та відсутність сальних залоз, що створюють захисний ліпідний шар, робить стопи абсолютно беззахисними перед шкідливими факторами. Тому шкірі ніг більш ніж іншим зонам необхідний комплексний догляд. Масло усуває огрубілості, загоює тріщіни, надовго робить шкіру стоп гладенькою як після абразивного педикюру, але без педикюру.

Олія Макадамії – джерело активних речовин, що входять до складу шкірних ліпідів, насичених та ненасичених жирних кислот Омега-9, вітамінів РР та групи В:

– відновлює епідерміс                                                                               

– зволожує та пом’якшує                                                                              

– блокує дію вільних радикалів                                                              

– покращує ліпідний бар’єр                                                                     

– прискорює обмінні процеси

Олія Ши – її поживний склад буквально повертає до життя суху дерму, що лущиться, стимулює синтез колагену і покращує структуру шкіри на 85%. Перше помітне покращення ви побачите вже після першої процедури. Карите надає стимулюючий вплив на процеси мікроциркуляції у шкірі, відновлюючи кровопостачання її поверхні. 

Олія Ши та Пеловіт-Р виявляють синергізм, що збільшує глибину проникнення відновлювальних компонентів батера в 2 рази. Пеловіт-Р – екстракт лікувальної грязі, що насичує клітини шкіри всіма необхідними мікроелементами та стимулює епітелізацію.

Касторове масло містить тригліцериди, що допомагають видалення щоденного бруду зі шкіри. Також масло разом з вітаміном Е надає ефект відбілювання, прибирає дрібні нарости зі шкіри, лікує огрубілості та перешкоджає появі тріщин.

Застосування: Попередньо у душі для очищення шкіри стоп нанесіть Foot Scrub. Далі нанесіть масло на зволожені стопи, змийте водою. Або нанесіть масло на суху очищену шкіру і не змивайте. Використовувати 2 рази на тиждень або за потребою. Для антибактеріальної дії або лікування попередньо зробіть ванну для ніг з Pelovit-R Podology. 

Масло є невід’ємною складовою комплексу Подолог та разом з іншими препаратами комплексу повноцінно доглядає та лікує ваші ніжки.

Склад: Butyrospermum Parkii Butter, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Olive (Oliva Europea) Oil PEG-7 Esters, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Polysorbate-80, Parfum, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

Зберігання: При температурі від 4° до 25°С. Вміст розкритої пакування можна використовувати протягом усього терміну придатності.

Виробник: ТОВ АКСІМЕД Україна +38(063)309-03-03 pelovit.com