Інструкція до застосування препарату PRO Hyaluronic Serum for Device Pelovit-R

PRO Hyaluronic Serum for Device Pelovit-R

Гіалуронова сироватка для процедур 

З екстрактом лікувальних грязей  Pelovit-R

Інноваційна сироватка з гіалуроновою кислотою та Пеловіт-Р, SPA комплексом мінералів краси – це професійний догляд за шкірою 35+, коли ефект буде видно вже після першої процедури. 

Гіалуроннат натрія має спорідненість із ліпідами шкіри, і тому має високий рівень поглинання. Це забезпечує чудове розгладження та еластичність шкіри, надає зволоження, реструктуризацію шкіри та заповнення зморшок.  Пеловіт-Р бальнеологічний, має власну високу провідність, насичує необхідними мікроелементами, стимулює оновлення клітин не тільки шкіри, а й м’язів та кісток. Це додає сироватці лікувального ефекту та забезпечує обличчю здоровий вигляд.

Пропускна здатність S-Serum має унікально високий показник за рахунок синергізму провідних властивостей Pelovit-R, гіалуроната, біозолото та бета-глюкана.

Нанозолото в комбінації з незамінними амінокислотами проносить крізь біохімічні бар’єри у глибокі шари шкіри кисень та колаген, рослинні екстракти і мінерали сироватки, покращує їх засвоєння, а також:

  • Стимулює вироблення природного колагену
  • Виводить зі шкіри токсини з антисептичною властивістю
  • Регулює електролітичний та кислотний баланси шкіри, зміцнюючи її захисні властивості
  • Збільшує природну пружність шкіри

Anti-age комплекс 3-в-1 – має за мету повноцінне живлення, зволоження та захист шкіри після 35 років та включає:

  • Гідролізат білка осетрових риб – це ліфтинг та омолодження за рахунок глибокого живлення амінокислотами та антиоксидантами: полі ненасиченими жирними кислотами, вітамінами А, D, E, F. 
  • Пеловіт-Р і бета-глюкан зменшує пігментацію шкіри за рахунок стимуляції зростання нових, вільних від зайвого меланіну клітин.
  • Білкові молекули молока, колагену та ікри виступають будівельним матеріалом клітин. 
  • Лист алое-вера, пелюстки троянд, Пеловіт-Р прибирають набряки і запалення, мають тонізуючу і освіжаючу дію. 
  • Плоди софори, ікра та колаген у боротьбі з куперозом зміцнюють стінки капілярів та знімають почервоніння.

Результат системного використання S-Serum: зволоження, живлення амінокислотами та мініралами, уповільнення старіння, стимуляція оновлення клітин та обміну речовин, рівний колір та підтягнуті контури обличчя. Сироватка виступає саме тим суперфудом для шкіри, який потрібен для стійкого та вираженого ліфтинг-ефекту обличчя у віці 35+.

Спосіб застосування

Рівномірно нанесіть сироватку на очищену шкіру. Підходить для всіх професійних процедур від масажу і мікрострумів до фізіопроцедур, тощо. Сироватка створює гарне ковзання девайсу по шкірі. 

Для підтримки провідності Сироватки та її економної витрати, а також перешкоджання її висиханню під час тривалих процедур – разом х сироваткою використовуйте термальний активатор Lypolytic Active Mist.

Склад: Aqua; hydrolyzate of vegetable amino acids (and) biogold Aurum metallicum D6; Pelovit; Zemea® Propanediol; Glycerin (and) Beta-glucan (and) protein hydrolysates milk (and) protein hydrolysates caviar (and) aloe vera leaf (and) rose petals; Sodium Alginate; Panthenol; High Molecular Weight Sodium Hyaluronate; Parfum; Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Умови зберігання: від +4 ° до +25 °С. 

Термін придатності – 12 місяців.

Виробник ТОВ АКСІМЕД +38(063)309-03-03 pelovit.com