Хвора К., 25 років.

Вступила до жіночої консультації для лікування вульгарного кольпіту. Мазок від 18.11.09 р.: лейкоцити – 20-22 у полі зору, флора кокова.

Приймала “Пеловіт-Р” у вигляді ванн 3%-ого розчину з наступною постановкою тампонів, змочених “Пеловіт-Р” у розведенні 1:1, потім протягом 15 днів з нерозведені.м з t”+40 °. Мазок від 14.12 .09 р. : лейкоцити 6-8 у полі зору, флора нормальна, запальних явищ немає.

Хвора 22 роки.

Лікувала дріжджовий кольпіт при терміні вагітності 21 тиждень. Мазок від 14.09.09 р.: лейкоцити -15-18 в полі зору, дріжджова флора, роду кандида.

Приймала “Пеловіт-Р” у вигляді зрошень 3%-ним розчином протягом 15 днів. Мазок від 09.10.09г.: лейкоцити 5-6 у полі зору, флора змішана, кандидозних клітин немає. Повне одужання.

Хвора З.

Застосовувала “Пеловіт-Р” область суглобів у вигляді компресів з f+40°С, щодня протягом 10 днів. До 30 березня болі зменшилися, стала почуватися краще… Зі слів хворої: “Якщо раніше ліва нога була “скляна”, то зараз стала м’якою, я її відчуваю.” Лікування проводить удома самостійно, виходить на вулицю.

Хвора М., 68 років.

Гострий попереково-крижовий радикуліт. Цілком не могла рухатися через різкі болі в попереку і в ногах.

Приймала нерозведений “Пеловіт-Р” у вигляді гарячих компресів протягом тижня. Через три дні болі пройшли. Упродовж понад трьох років рецидивів радикуліту не було. Повне одужання.

Хвора Л., 65 років.

Працювала секретарем у лікувальному закладі. Через шпори в п’ятах обох ніг не могло носити звичне взуття.

Приймала компреси з нерозведеним “Пеловітом-Р” з t” +40 °С протягом 10 днів. Пухлість пройшла, болі зникли. Стала одягати вільно своє улюблене взуття. Проблеми, пов’язані з наявністю подагричних вузлів, перестали турбувати її. “Пеловіт-Р “, як висловилася хвора, “повернув їй радість і впевненість”.

Хвора, 47 років.

Багато років страждала на гайморит правої гайморової порожнини з постійними гнійними виділеннями та загостреннями, які викликали головний біль, загальну слабкість, поганий настрій, депресію. Багаторазові проколи з промиваннями та призначення антибіотиків не приносили полегшення.

Був призначений “Пеловіт-Р” у вигляді теплого розчину, шляхом закапування в ніс у кожну ніздрю по 3-4 краплі двічі на день вранці та ввечері, на ніч введення турундочки, рясно змоченої нерозведеним “Пеловітом-Р” +40°С протягом двох тижнів. В результаті повне одужання. До жінки повернулися бадьорість, гарний настрій. Загострень не було понад два роки.

Хворий, 63 роки.

Страждає на карієс і пародонтоз останні більше 2-х десятків років, з прогресивним руйнуванням зубів. Залишилося 20 зубів і 5 потемнілих коренів, які давали навколо прилеглих м’яких тканин набряк, запалення, біль, постійний гнильний запах з рота.

Призначені були полоскання нерозведеним теплим “Пеловітом-Р” протягом 20-30 секунд після їжі та чищення зубів постійно, вранці та ввечері. Незабаром пройшли всі запальні явища ясенного краю, зменшився біль, потім зник повністю. Хворий не видаляв коріння зубів, щоб зберегти навантаження на кістковий край верхньої та нижньої щелепи. В результаті проведеного лікування тільки шляхом полоскання карієс не загострювався, кровоточивість зникла, пародонтоз не прогресував. Кісткові краї щелепи збережені, не було проблем із мовленнєвою вимовою. Хворий спостерігається понад два роки та продовжує самостійно лікуватись у домашніх умовах, не вдаючись до допомоги стоматолога.