Лікувальні процедури вдома

Природна комбінація та високий вміст в Пеловіть-Р іонів сульфату магнію, калію, кальцію, бромідів та інших електролітів, що входять до складу лімфи та плазми крові, допомагає постійному поповненню їх запасів.

  • Антимікробна дія. Склад Пеловіта-Р згубно діє на стафілококи, стрептококи, кишкову паличку та інші умовно-патогенні бактерії. Це розширює його застосування від зовнішнього до внутрішньопорожнинного та ректального методу. Виражена антимікробна дія Пеловіта-Р пояснюється високим вмістом сульфідних груп, іонів брому та цинку, що робить його незамінним при лікуванні відкритих ран та пошкоджень слизових оболонок.
  • Коагулююча та кератолітична дія. Мінеральні солі, мікроелементи та органічні речовини стимулюють дозрівання колагенових структур, пригнічують аутоімунні процеси, забезпечують бактерицидні, фунгіцидні та протизапальні властивості.
  • Хімічний вплив. Макро- та мікроелементи в активній формі проникають через неушкоджену шкіру та тканини у кров, нормалізуючи роботу внутрішніх органів та систем організму. Мінеральні солі, біогенні стимулятори, вітаміни та інші органічні сполуки впливають на шкірні рецептори та рефлекторним шляхом стимулюють нейроендокринну систему (гіпофіз, щитоподібну залозу, надниркові залози, яєчка та яєчники). Гумінові кислоти, що надходять в організм, стають донорами життєвої енергії та надають омолоджувальний ефект.
  • Протизапальна дія. Забезпечується високим вмістом активних субстанцій – мікроелементів та органічних сполук.
  • Механічна дія. Порушуються тактильні рецептори шкіри, імпульси поширюються у головний мозок. Активізується вегетативна нервова система, що відповідає за тонус судин та роботу внутрішніх органів. Вона посилює приплив крові та збільшує потовиділення. Разом із потом з організму посилено виводяться солі та шлаки, нормалізується дренаж міжклітинної рідини, шкіра стає гладкою, пружною, вирівнюється її колір.
  • Компенсаторна дія. Активізуються захисно-пристосувальні механізми адаптації, що сприяє розвитку відновлювальних процесів, спрямованих на придушення хвороби. Організм починає активно чинити опір недузі та виправляє порушені ним взаємини зовнішнього та внутрішнього середовища.

Якщо ви не можете поїхати на курортне грязьове оздоровлення або маєте протипоказання до лікування нативними грязями, вам допоможуть препарати для фізіопроцедур на основі Пеловіта-Р і мінеральний екстракт – Соллеран. З ними будь-якої пори року при будь-якому віддаленні від санаторію ви зможете комфортно провести повноцінне лікування вдома.

 

МІНЕРАЛЬНА БІОСТИМУЛЮЮЧА ВАННА, ТИП 1 – КЛАСИЧНА

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МІНЕРАЛЬНА БІОСТИМУЛЮЮЧА ВАННА, ТИП 2 – ОПОЛІСКУВАННЯ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МІНЕРАЛЬНА БІОСТИМУЛЮЮЧА ВАННА, ТИП 3 – АЕРОЗОЛЬ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ПОСТАНОВКИ КОМПРЕСІВ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ВОЛОГИХ УКУТУВАНЬ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ПРИМОЧОК

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ДОБАВКА ДО КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МІСЦЕВІ ПОРОЖНИННІ ВАННИ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ЗВИЧАЙНІ МІСЦЕВІ ВАННИ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ПОЛОСКАННЯ ЛОР-ОРГАНІВ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ПОЛОСКАННЯ РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ПЕРОРАЛЬНО ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ПІХВОВІ ТАМПОНИ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ МІКРОКЛІЗМ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ЗРОШЕННЯ ПІХВИ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА СПРИНЦЮВАННЯ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ПРОМИВАННЯ РАН

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ЗАКАПУВАННЯ, ІНСТИЛЯЦІЯ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ВОЛОГІ ОБТИРАННЯ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ЕЛЕКТРОФОРЕЗ З ПЕЛОВІТОМ-Р У ГІНЕКОЛОГІЇ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ЕЛЕКТРОФОРЕЗУ З ПЕЛОВІТОМ-Р

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ РЕКТАЛЬНИМИ ТАМПОНАМИ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ТУРУНДОЧКА

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶

ІНГАЛЯЦІЇ

ЧИТАТИ ДАЛІ ⟶