Електрофорез з Пеловітом-Р у гінекології

Методика А

При запальних захворюваннях жіночих статевих органів, хронічних аднекситах, гіпофункції яєчників, первинному та вторинному безплідді проводиться з обох полюсів проти органу, що цікавить.

1. Розчин наноситься на лікарські прокладки з фільтрованого паперу, розмір яких має відповідати гідрофільним прокладкам.

2. Процедури призначають через 30-40 хвилин після сніданку щодня або з одноденною перервою через кожні 2 дні.

3. Після сеансу відпочинок 40 хвилин.

4. Курс лікування складається із 15-18 процедур.

5. У період менструацій процедури продовжують.

Методика Б

При хронічних запальних захворюваннях придатків матки, при порушенні репродуктивної функції у жінок після оперативних втручань, крім методики електрофорезу за абдомінально-сакральним типом, здійснюється електрофорез із внутрішньохвильовим введенням Пеловіт-Р Класичний, починаючи з розведення 1:5, поступово підвищуючи концентрацію до 1:1, при добрій переносності – без розведення.

1. Шприц Жана вводить 120-140 мл розчину в піхву.

2. Електроди накладають на крижову та надлобкову зони. Щільність струму 0,05-0,08 мА/см2, тривалість процедури 15-20 хвилин.

3. Курс лікування 15-18 процедур щоденно.

4. Ефективно поєднувати електрофорез із піхвовим вібраційним масажем. Частота 65-68 Гц, тривалість 10-15 хвилин. Курс 10-15 процедур.

Примітка: для світловолосих та світлошкірих жінок при гінекологічних процедурах рекомендується розпочинати лікування з розведенням препарату в 5 разів, поступово зменшуючи розведення. Це пов’язано з підвищеною чутливістю до високих концентрацій солей у деяких жінок цього типу.