Фізіотерапія вдома з Пеловіт-Р. Частина 3

Основні види фізіопроцедур з Пеловітом-Р – це ванни та ванни, ополіскування, аерозолі, компреси, примочки, полоскання, тампонада, клізми та спринцювання, електрофорез та ампліпульс.

Мінерало-грязьові ванни

Найвищим спектром дії мають ванни з Пеловітом-Р. Для профілактики одночасно всіх вищезазначених захворювань достатньо на ванну додати 0,25-0,5 л препарату та пройти 1-2 процедури за 2 тижні. Лікування – це всього 10-15 ванн щодня або через день. Занурюючи тіло в таку цілющу ванну у себе вдома, пацієнт заспокоює нервову систему, знімає розумову та фізичну перенапругу, підвищує життєвий тонус, зменшує болючі відчуття, що виходять від кістково-м’язової системи. А стан нашого хребта, як відомо, багато в чому визначає функціонування навколишніх органів та є однією з причин їхньої патології. Пацієнтам із вираженим склеротичним ураженням судин таку ванну лікар може замінити нанесенням Пеловіта-Р на шкіру за допомогою спрею або ополіскування – ванна типу 2, 3.

Властивості пелоїдів

Пелоїди (гумінові кислоти, грязьові кислоти) виступають як потужний біостимулятор навіть при мізерному попаданні цих речовин в організм через потові залози шкіри. Вони здатні активно поглинатися та накопичуватися у шкірному депо, звідки здатні безпосередньо діяти на шкіру або рефлекторно – на внутрішні органи та тканини. Це створює пролонговану терапевтичну дію препарату при багаторазовому, і навіть при одноразовому застосуванні. Лікування Пеловітом-Р є повноцінною санаторно-курортною допомогою всім, хто обрав такий спосіб оздоровлення в домашніх умовах. Максимальна його ефективність досягається шляхом дотримання правил виконання процедури, їх періодичності та кількості на курс. Основні схеми лікування вже підібрані вченими в процесі клінічних досліджень і все, що вам залишається – це виключити єдине протипоказання – наявність злоякісних утворень у зацікавленій галузі. Спектр застосування препарату настільки широкий, що його сміливо можна назвати сімейним лікарем-універсалом, зробити головним компонентом домашньої аптечки і виліковувати не тільки гострі хвороби, а й хронічні запальні порушення у дітей і дорослих. Це дозволить вам не витрачатися на придбання дорогих синтетично синтезованих ліків та виключить необхідність відновлюватися після їх побічних ефектів.